Oplocení zahrad a pozemků

Oplocení pozemku je nepostradatelnou součástí většiny objektů, která zajistí bezpečí a ochrání před vniknutím nevítaných hostů. Stejně jako může být oplocení pozemku pouze bezpečnostním prvkem, často je také součástí celkového vzhledu budovy a zlepšuje estetický dojem. Díky moderním materiálům ve stavebnictví a naší zručnosti dokážeme postavit plot přesně podle Vašich požadavků.

V naší nabídce naleznete několik variant plotů.

Zděné ploty

Zděné ploty jsou často využívané jako oplocení rodinných domů. Mohou být postaveny z nejrůznějších materiálů, jako jsou cihly, kámen, nebo betonové bloky. Velice často se také kombinují s výplněmi plotových polí ze dřeva, oceli nebo plastu. Vytváří tak luxusní dojem a stávají se nedílnou součástí celé nemovitosti.

Naši hlavní prioritou je stavba plotů z betonových bloků. Mezi naše hlavní dodavatele patří KB-blok, Presbeton, Beton Brož a Best. Díky široké nabídce je možné je možné realizovat prakticky jakékoliv požadavky.

Pletivo

Ploty stavěné pomocí sloupků a napnutého pletiva zná určitě každý. Používají se především pro oplocení zahrad, sportovních areálů průmyslových objektů nebo velkých pozemků. Velkou výhodou tohoto typu je především rychlost realizace a samozřejmě také nízké náklady na oplocení. Na trhu dnes naleznete velké množství pletiv od klasických pozinkovaných až po kombinaci kovu a plastu.

Nabízíme:

  • Cenové kalkulace
  • Dodávku potřebného materiálu
  • Napnutí samotného pletiva

Našich služeb můžete využít i samostatně.

Branky a brány

Nabízíme široký sortiment bran a branek v nerůznějším provedení. Samozřejmostí je i individuální přizpůsobení podle požadavků a nároků zákazníka.

Stavební práce

Provádíme stavební práce spojené s realizací plotů, dále vám můžeme také nabídnout provedení zámkových dlažeb, realizace chodníků a další stavební práce prostřednictvím spolupracujících stavebních firem.

Opěrné zdi

Opěrné zdi jsou velice často součástí realizace plotů. Jejich účelem je především zabránit případnému pohybu masy zeminy.

Proč k nám

  • Individuální přístup ke každé zakázce
  • Nabízíme profesionální provedení práce
  • Zakázky realizujeme komplexně
Martin Povýšil
Jiráskova 547
251 64 Mnichovice u Prahy
Tel: +420 603 965 355
Email: info@oploceni.org
ploty@email.cz
Web: www.oploceni.org


PLOTY Martin Povýšil - idatabaze.czPloty a pletivo - idatabaze.cz